Malanów: Dzień bez samochodu? Nic trudnego!

Dla mieszkańców Malanowa udać się do pracy na rowerze lub na nogach to nic trudnego. Nawet jeśli mieszka się w Turku, a miejsce pracy znajduje się w Malanowie. Można przecież dobiec…

Za nami Dzień Bez Samochodu. Wyjątkowe święto o którym mało kto pamięta było wszechobecne wśród mieszkańców Malanowa. Do pracy tego dnia wiele osób udało się rowerami czy na nogach. Nie zabrakło też amatorów biegu. 12 kilometrów do pracy w Dzień Bez Samochodu przebiegł Przemysław Junkiert. Z domu mieszczącego się w Turku do pracy przebiegł nie będąc nawet spóźnionym. W Urzędzie Gminy był kwadrans przed rozpoczęciem zajęć (czas biegu poniżej godziny).


-Każda inicjatywa, która promuje ruch jest bardzo ważna. Wykorzystałem święto, jakim jest Dzień Bez Samochodu i wyruszyłem z samego rana- mówi Przemek.


Gratulujemy!

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja