Ranni w szpitalu. W Turku i Malanowie kolizje i zderzenia

Do kolizji z udziałem uczestników ruchu drogowego doszło w ostatnim czasie w Malanowie oraz Turku. Dwie osoby trafiły do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzeń na szczęście nic się nie stało. 

W sobotę, 24 września koło godziny 15.00 w Malanowie na ul. Tureckiej doszło do kolizji z udziałem samochodów osobowych. Kierujący autem marki Opel Astra nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Opel Corsa i najechał na jego tył. Dwie pasażerki corsy przewiezione zostały do szpitala. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Do kolizji doszło również w poniedziałek, 26 września koło godziny 8.00 na ul. Łąkowej w Turku. Kierujący samochodem ciężarowym MAN na prostym odcinku drogi nie dostosował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu marki Fiat i uderzył w jego tył. Kierujący fiatem uderzył natomiast w samochód osobowy marki Fiat Sedici.

Również tego samego dnia na ul. Chopina w Turku kierujący samochodem osobowym marki Opel nieprawidłowo wykonywał manewr cofania w wyniku czego uderzył w tym auta marki Mercedes Sprinter. Sprawca ukarany został mandatem.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja