Malanów: Pijany wiózł żonę i dwoje dzieci! Grozi mu do 2 lat więzienia!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku w poniedziałek,  10 października zatrzymali do kontroli drogowej  32-latka, który przewoził dwoje dzieci mając ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdu oraz aktualnych badań technicznych pojazdu.

W poniedziałek 10 października około godz. 13.30 na ul. Kwiatowej w Malanowie dzielnicowy oraz policjantka ogniwa patrolowo - interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę w wieku 32 lat, który kierował samochodem marki Renault Megane Scenic.

W trakcie badania stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna jest pijany, urządzenie wykazało 0,59 i 0,58 mg/dm, co daje ponad 1,2 promila. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania samochodem, obowiązkowego ubezpieczenia OC pojazdu oraz aktualnych badań technicznych pojazdu.

W trakcie kontroli na tylnym siedzeniu renault policjanci zauważyli dwie dziewczynki w wieku 2 i 3 lat.

Pasażerką pojazdu była żona mężczyzny, która była trzeźwa i posiadała prawo jazdy.

Mężczyzna prowadził samochód, narażając na niebezpieczeństwo swoje dzieci oraz żonę, nie wspominając już o innych kierowcach.

Teraz zatrzymany mężczyzna za swoje czyn odpowie przed sądem. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja