Kiedy nauczyciel uczniem się staje - czyli święto nauczycieli w ZSR

Życzenia, gratulacje, kwiaty i słodkości- tak w wielkim skrócie można przedstawić uroczystości Dnia Edukacji Narodowej, które obchodzono w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich. 

Wśród zaproszonych gości, znaleźli się: byli absolwenci – Ryszard Bartosik, poseł na sejm RP oraz Bogdan Rosicki- prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZSR, starosta Mariusz Seńko oraz przewodniczący Rady Miejskiej Turku, a zrazem nauczyciel w Kaczkach Średnich Dariusz Jasak.

Ciepłe słowa do uczniów, nauczycieli i pracowników obsługi szkoły skierował dyrektor Krzysztof Świerk. Dla niego, to już drugi Dzień Nauczyciela, obchodzony w murach Zespołu Szkół Rolniczych, która stała się dla niego jak dom- gdzie chętnie przebywa i chętnie wraca. Gratulował koleżankom i kolegom z grona pedagogicznego oraz uczniom- wytrwałości, pracy, zaangażowania, pomysłów i dążenia do wyznaczonych celów.

Zgodnie z tradycją tego dnia z okazji ich święta wyróżniono i nagrodzono nauczycieli i pracowników szkoły.

Oczywiście nie zabrakło części artystycznej. Najpierw scena należała do uczniów, którzy przygotowali specjalny program okolicznościowy. Jednak clou programu stanowił występ nauczycieli, którzy powrócili do szkolnej ławy i po raz kolejny stali się uczniami. Występom belfrów towarzyszyły salwy śmiechu i gromkie brawa.

Na zakończenie uczniowie złożyli nauczycielom najserdeczniejsze życzenia, a w prezencie podarowali słodkie upominki.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja