„Żółte kartki” za łamanie przepisów ruchu drogowego

11 października policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Turku przy Szkole Podstawowej w Turku przeprowadzili akcję  "Żółta kartka". Policjanci zwracali uwagę osobom łamiącym przepisy ruchu drogowego.  

W godzinach dopołudniowych przy Szkole Podstawowej nr 1 w Turku policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego i Zespołu Nieletnich KPP w Turku przeprowadzili inną niż dotychczas akcję. 

Kontrolowali bowiem kierujących, którzy wjeżdżali na teren szkoły i sprawdzali, czy kierowcy nie łamią przepisów ruchu drogowego w rejonie miejscowej szkoły. Tym razem kierujący nie otrzymywali mandatów, ale osobom, które złamały przepisy ruchu drogowego uczniowie szkoły wręczali  przygotowane żółte kartki.

Dzięki akcji uczniowie mogli na własne oczy przekonać się, jak wygląda praca policjantów. Młodzi pomocników byli bardzo zaangażowani w działania.
Policjanci przy okazji prowadzonej akcji apelują do kierowców o większą czujność i uwagę na drodze.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja