Kubuś Puchatek na 90. urodziny zaprosił dzieci do Przystani

Najsłodszy i najbardziej znany mis na świecie to oczywiście Kubuś Puchatek. 14 października ten miś o małym rozumku obchodzi 90-te urodziny. Z tej właśnie okazji imprezę dla dzieci zorganizowało Stowarzyszenie „Przystań”.

Kto nie był - niech żałuje, bowiem organizatorzy z okazji urodzin Kubusia Puchatka przygotowali moc atrakcji dla dzieci. Nie zabrakło występów artystycznych, gier i zabaw oraz konkursów. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie.


Jak na urodziny przystało były także słodkości w tym pyszny urodzinowy tort.


Urodziny Kubusia Puchatka to pierwsza impreza zorganizowana dla dzieci przez członków Stowarzyszenia „Przystań”, jeszcze w siedzibie przy ul. Korytkowskiej w obrębie parafii pw. św. Barbary w Turku. Impreza trwa od wielu już lat, każdego roku ciesząc się dużą popularnością wśród najmłodszych mieszkańców Turku.


Czego dzieci życzyły Kubusiowi Puchatkowi z okazji 90-tych urodzin ?
- Żeby się nie zmieniał, żeby się nigdy nie zastraszał, żeby zawsze był sobą i chętnie przytulał się – szczególnie do najmłodszych – mówili mali uczestnicy imprezy urodzinowej.


My oczywiście dołączamy się do życzeń, śpiewamy Kubusiowi „Sto lat!” i zapraszamy do wysłuchania audycji z tego wydarzenia w Ale!Radio.

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja