Dwóch rannych Ukraińców z wypadku pod Ślesinem w SP ZOZ Turek

Aż szesnaście osób zostało poszkodowanych w wypadku, do którego doszło dzisiaj (14 października) o godz. 5.50 nad ranem w Ignacewie, gm. Ślesin na drodze wojewódzkiej W- 263. Dwóch z nich trafiło do szpitala w Turku. 

Z informacji konińskiej policji wiadomo, że  doszło do zderzenia czołowego. Obywatel Ukrainy kierujący samochodem marki Ford Transit nie dostosował prędkości do warunków drogowych, na łuku drogi wyleciał, zjechał na lewą stronę jezdni i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki Opel Vectra. 

W wyniku wypadku, ucierpiało aż 16 osób. Jak poinformował rzecznik wielkopolskiej straży pożarnej mł. bryg. Sławomir Brandt na miejscu zdarzenia pracuje 9 jednostek straży pożarnej. Droga na trasie Sompolno – Ślesin jest zablokowana, a utrudnienia potrwają jeszcze kilka godzin.

Ze względu na dużą liczbę osób rannych dyspozytor pogotowia dwóch poszkodowanych skierował do turkowskiego szpitala. Obywatele Ukrainy z urazami ciała- głównie kończyn,  trafili na oddział ortopedii SP ZOZ w Turku. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Droga W- 263 między Ślesinem, a Sompolnem jest zablokowana.

Foto: OSP Ślesin
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja