Władysławów: Otwarcie oddziałów przedszkolnych w Wyszynie

22 czerwca to radosny dzień dla wszystkich mieszkańców Wyszyny. Trzy nowe odziały przedszkolne otworzyła Joanna Sosińska.

Po przywitaniu gości pokazano część artystyczną. Były wiersze, polonez, krakowiak. Występy wzbudzały radość w sercach zarówno dzieci jak i dorosłych.

Za stworzenie i realizację tej inwestycji dziękujemy wójtowi gminy Krzysztofowi Zającowi i Radzie Gminy, sponsorom, wykonawcom i wszystkim którzy podeszli z sercem do tego działa. Tego dnia były kwiaty i podziękowania. Atmosfera była naprawdę miła. Końcowym akcentem uroczystość było przecięcie wstęgi i poświecenie budynku którego dokonał ksiądz proboszcz Włodzimierz Pawłowski. Dziękujemy wszystkim którzy przyczynili się do stworzenia tego kolorowego pięknego drugiego domu dla przedszkolaków Dziękujemy za przygotowanie smacznego poczęstunku, pracownikom szkoły i rodzicom. Jak widać razem można więcej. Dobre czyny i decyzje rodzą tak piękne dni i dają radość dzieciom. Niech ten uśmiech i radość będzie podziękowaniem za ten przedszkolny kolorowy dom, niech będzie domem dla kolejnych pokoleń przedszkolaków.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja