Turek powitał 2017 rok!!!

Turkowianie hucznie powitali Nowy Rok. Tradycyjnie w rynku spotkali się licznie zgromadzeni mieszkańcy miasta, aby wspólnie świętować początek 2017 roku, wysłuchać noworocznego orędzia  burmistrza Romualda Antosika oraz pobawić przy muzyce. Na scenie pojawił się bowiem kultowy zespół Bayer Full.

 


Wydarzenie rozpoczęliśmy rozgrzewką, czyli zabawą taneczną prowadzoną przez DJ’a. Następnie aby nieco ostudzić imprezowiczów na scenę wszedł Burmistrz Miasta Turku Romuald Antosik, który podsumował ten rok i złożył mieszkańcom najserdeczniejsze życzenia. Gdy emocje sięgnęły zenitu, równo o północy wystrzeliły fajerwerki i korki od szampanów.

Gwiazdą wieczoru, która była wisienką na torcie tego noworocznego szaleństwa, był band Bayer Full. Jest to oczywiście kultowy zespół, który ma na swoim koncie wiele przebojów i łączny nakład płyt w ilości 16 milionów egzemplarzy.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja