Uczniowie ILO z własną książką

Być może niektórym wydaje się, że pisanie książki, a zwłaszcza jej wydanie to prosta sprawa. I my też do niedawna tak myśleliśmy.

Okazało się, że nie jest to wcale takie łatwe zadanie, szczególnie kiedy na napisanie zbioru opowiadań, które będzie łączył jeden, wspólny wątek, ma się tylko dwa tygodnie. Przekonaliśmy się, że nawet edycja i graficzne opracowanie książki zajmują wcale niemało czasu. Jednak widząc efekt końcowy, trzymając w rękach naszą własną książkę i czując zapach druku, mówimy - naprawdę było warto! Serdecznie zapraszamy do przeczytania naszego zbioru opowiadań. Autorzy z klasy IA.

Książka dostępna w bibliotece szkolnej.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja