Tuliszków: International Judo Training Camp 2017

„Szlifujemy talenty, poszukujemy mistrza” – pod takim hasłem odbyła się VI edycja International Judo Training Camp w Elblągu, która jest największą imprezą tego typu w tej części Europy.

W dniach 6-8 stycznia zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Judo” w Tuliszkowie trenowali w gronie ok. 850 zawodników z Polski i Europy, w tym m.in. kadry narodowe Polski juniorów/ek młodszych, juniorów/ek i seniorów/ek oraz kadrę narodowa juniorów z Litwy jak i zawodnicy z Ukrainy, Łotwy, Litwy, Anglii, Estonii, Norwegii, Szwecji, Francji, Czech, Niemiec, Rosji.

Camp prowadził Waldemar Legień (8 Dan), polski judoka, dwukrotny mistrz olimpijski, brązowy medalista mistrzostw świata 1987, 1989 (w wadze 78 kg) i 1991 (w kategorii do 86 kg) oraz mistrz (1990) i wicemistrz Europy (1985) i znakomity technik, judoka wykształcony w Japonii, Rosjanin Evgeny Lvov (5 Dan). Dwa razy dziennie odbywały się zajęcia dla dwóch kategorii wiekowych; młodzicy/juniorzy młodsi oraz juniorzy i seniorzy a także dla trenerów. W szkoleniu uczestniczyli: Natalia Poprawska, Paula Markiewicz, Kacper Wojnarowski, Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Dominik Skowyra, Bartłomiej Skowyra, Filip Andrzejewski i trener Michał Gaj.
 

Podczas campu obecny był również nasz trener Mistrz Ryszard Zieniawa, który na bieżąco analizował walki zawodników i udzielał cennych wskazówek.


Wyjazd wspierał Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis w Tuliszkowie.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja