Sylwestrowy konkurs rozstrzygnięty

Wczoraj, tj. 10 stycznia 2017 r., w sali „Solidarności” Urzędu Miejskiego w Turku wręczone zostały nagrody laureatom sylwestrowego „konkursu butelkowego”.

Przypomnijmy, że warunkiem uczestnictwa w konkursie było pozostawienie w kontenerach rozstawionych podczas imprezy sylwestrowej na placu Wojska Polskiego, butelki po szampanie z czytelnie napisanym imieniem i nazwiskiem oraz adresem zamieszkania. Dzięki temu, butelki nie zaśmiecają rynku po imprezie, a uczestnicy zabawy mogą wygrać ciekawe nagrody, wśród których najcenniejszy jest rower.
 

W tym roku rower, drobny sprzęt AGD i naczynia trafiły do 17 szczęśliwców. Losowanie nagród przeprowadzone zostało 2 stycznia w Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Turku. Sponsorami nagród byli: PGKiM Sp. z o.o., Miejski Dom Kultury, Hurtownia ADAM Marka Jacka, Sklep „Pinus” i Hurtownia Elektryczna Sławomira Banasiaka.
 

Nagrody zwycięzcom wręczał burmistrz Romuald Antosik. Wśród laureatów byli mieszkańcy Turku i gminy Turek. Przybyli otrzymali również kalendarze miejskiej na 2017 rok, na których poprosili o autograf burmistrza Antosika. Spotkanie stało się okazją nie tylko do gratulacji szczęśliwcom, ale również do porozmawiania z burmistrzem.
 

Osoby, króre nie odebrały swojej nagrody, powinny zgłosić się do Urzędu Miejskiego w Turku, do pokoju nr 1.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja