TS do Dariusza Jasaka: „Burmistrz Antosik ciągnie miasto w dół”

ODPOWIEDŹ
Szanowny Panie Przewodniczący.

Przeczytaliśmy Pana wypowiedź z konferencji prasowej PIS. Towarzystwo Samorządowe nie jest opozycją wobec Pana i radnych Prawa i Sprawiedliwości.

Co więcej dobrze wspominamy wieloletnią naszą współpracę w samorządzie miejskim i powiatowym. W powiecie tworzymy jedną koalicję. Jesteśmy za to twardą opozycją wobec burmistrza Antosika i stowarzyszenia Ziemia Turkowska. Nie tylko naszym zdaniem Burmistrz Antosik ciągnie  miasto w dół.

Dowiadujemy się także z ust Pana Posła Ryszarda Bartosika, że to tylko dzięki jego osobistemu zaangażowaniu, a nie burmistrza udało się coś dla miasta z zewnątrz pozyskać.

Zwracamy uwagę, że uchwała Rady Miejskiej Turku o optymalizacji oświaty została przez Wojewodę uchylona (unieważniona), a jej realizacja przyniosłaby spore szkody dla oświaty w naszym mieście. I na koniec życzymy zdrowia sukcesów i wszelkiej pomyślności, a także nieuleganiu propagandzie burmistrza- mistrza propagandy.

Turek, dnia 19 stycznia 2017 r.

Zarząd Koła Miejskiego w Turku
Towarzystwa Samorządowego

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2020 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja