Tuliszków: Zabawa, zmęczenie i rywalizacja podczas IV Nocnego Turnieju Piłki Nożnej

Kto powiedział, że uprawiać sport można tylko w ciągu dnia? Nic bardziej mylnego. Właśnie teraz rozgrywane są mecze piłki nożnej. Zawodnicy będą grać jeszcze długo, ale czas nie ma najmniejszego znaczenia.

W piątek 10 lutego o godz. 19.00 rozpoczął się IV Nocny Turniej Piłki Nożnej. W tym roku do rywalizacji stanęło 8 drużyn, które podzielone zostały na dwie grupy.

Swoimi zdolnościami piłkarskimi popisać mogli się Brukarze, Castorama, Urząd Gminy i Miasta Tuliszków, IzoServis, Modus, Apetito, Intermarche, Policja.

Zawodnicy musieli się zmagać nie tylko ze swoimi rywalami, ale również ze zmęczeniem, które o tej godzinie z całą pewnością można odczuć.

Oto wyniki turnieju:


I miejsce: Brukarze
II miejsce: Castorama
III miejsce: Policja
IV miejsce: Modus


Królem strzelców został Patryk Janicki, któremu udało się 7 razy pokonać bramkarza. Tytuł najlepszego bramkarza zdobył natomiast Marcin Siepka.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja