Wideo: W Dobrej Dzień Kobiet z zespołem VOX

Około 600 osób uczestniczyło dzisiaj (11 marca) w miejsko- gminnych obchodach Dnia Kobiet. Hala Sportowa w Dobrej zamieniła się w halę widowiskową, a przeboje zespołu VOX wprowadziły uczestników w błogi klimat.

Wszystkim Paniom życzenia z okazji ich święta złożyli burmistrz Andrzej Piątkowski oraz Tadeusz Gebler, przewodniczący Rady Powiatu Tureckiego. Wspólnie wzniesiono toast za zdrowie, szczęście i pomyślność.

Sto lat zagrała Orkiestra Dęta Dobra- Żeronice pod batutą Eugeniusza Grzelaka.

Po występach orkiestry na scenie pojawił się zespół Vox. Grupa istnieje od 1978 roku, a jej przeboje do dziś są grane na imprezach i weselach. W 2014 roku grupa Vox obchodziła jubileusz 35-lecia pracy na estradzie. Mimo wielu lat przeboje takie jak Bananowy song, cieszą się popularnością wśród kolejnych pokoleń.

Obecny skład Vox tworzą Witold Paszt, Jerzy Słota i Dariusz Tokarzewski, którzy właśnie zawitali do Dobrej. Występ zespołu wprowadził błogi klimat, a koncert został nagrodzony gromkimi brawami.

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja