Do 5 lat więzienia dla złodzieja elektronarzędzi

Policjanci z Wydziału Kryminalnego naszej komendy 23 maja zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży elektronarzędzi z marketu budowlanego w Turku. Policjanci ustalili, że 20- letni mężczyzna zamieszkały na terenie powiatu kolskiego już wcześniej kilkakrotnie dokonał podobnych kradzieży. Za kradzieże grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Jak ustalili policjanci mężczyzna w kwietniu i maju tego roku kilka razy odwiedził jeden z marketów budowlanych w Turku, gdzie dokonywał kradzieży różnych elektronarzędzi. Poprzez swoje działanie spowodował straty w wysokości około 4.500 zł.

23 maja w policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 20-latka, gdy wychodził z marketu ze skradzionym mieniem. Gdy mężczyzna zauważył, że w jego kierunku idą  policjanci zaczął uciekać, lecz został bardzo szybko zatrzymany. Policjanci odnaleźli przy nim skradziony tego dnia towar.

Zebrany przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie 6 zarzutów kradzieży, do których przyznał się podczas przesłuchania.
Policjanci pracujący nad sprawą  odzyskali dużą część skradzionego mienia  w lombardach, do których sprawca sprzedał skradziony towar.

Za przestępstwa, których się dopuścił grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja