Finał DiscoStar 2017 nie dla Adriana Skopińskiego

Pochodzący z Turku Adrian Skopiński niestety nie wygrał piątej edycji popularnego programu muzycznego emitowanego przez POLO TV-  „Disco Star2017 ”. Sobotni (27 maja) finał należał do Marcina Kłosowskiego. 

Adrian Skopiński to 26-latek, aktualnie mieszkający w Poznaniu, gdzie pracuje jako stylista fryzur.
W Turku nikogo nie dziwi start Adriana, który znany jest jako piosenkarz, mający na swoim koncie liczne występy na scenach lokalnych.  Ale nie tylko. Brał również udział w takich programach jak „Szansa na sukces” i „Mam talent”.

Jego udział w programie DiscoStar to hołd dla bliskiej osoby, która niedawno odeszła, a jej marzeniem było, aby Adrian wystąpił właśnie w tym programie.
Dlatego wygrana dla mistrza fryzjerstwa ma znaczenie szczególe- postanowił kwotę w wysokości 10.000 zł przeznaczać na chore dziecko.

Talent Adriana i  jego miłość do śpiewania w półfinałowym odcinku doceniła jedna z jurorek- Shazza czyli Magdalena Pańkowska. Oceniając jego występy wskazała, że Adrian czaruje głosem i porywa publiczność.

Mimo przychylnych ocen Adrianowi Skopińskiemu  niestety zabrakło szczęścia. Finał DiscoStar należał do Marcina Kłosowskiego.

Występy uczestników oceniało jury w składzie : Shazza, Radek Liszewski z zespołu Weekend oraz, po raz pierwszy w historii, Czadoman. Show prowadził czwarty juror, Marcin Miller, lider zespołu Boys, a w odcinkach eliminacyjnych wspierała go Edyta Folwarska.

Za kulisami z uczestnikami rozmawiali Maciej Smoliński oraz Jacek Mędrala.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja