Tuliszków: Mistrzostwa Polski IBK Kyokushin w Trzciance

W dniu 03 czerwca w Trzciance koło Piły odbył się Mistrzostwa Polski IBK Kyokushin w imprezie uczestniczyło około 120 zawodników z różnych miast Polski oraz kilkuosobowa reprezentacja Węgier.

Fighterzy rywalizowali w karate kyokushin, grappling, K1 oraz MMA. Wielkopolski Klub Sportów Walki w Tuliszkowie wystawił do tych zawodów 4 zawodników zdobywając aż 6 medali Mistrzostw Polski. Albert Jesiołkiewicz zdobył 1 miejsce w konkurencji grappling juniorów w kategorii 16 - 17 lat do 65 kg oraz 2 miejsce w kumite 16 - 17 lat do 65 kg. Jakub Stachurski zdobył 2 miejsce w konkurencji grappling juniorów 16 - 17 lat do 65 kg gdzie spotkał się w finale z kolegą klubowym Albertem Jesiołkiewiczem. Kamila Wiktorska zdobyła 2 miejsce w konkurencji grappling juniorek 14 - 15 lat do 55 kg . Aleks Wiktorski zdobył 2 miejsce w konkurencji grappling dzieci do lat 8 oraz 3 miejsce w kumite dzieci do lat 8. Zawodnikami opiekowali się sensei Michał Kotas 2 dan oraz sensei Tomasz Adamkiewicz 3 dan którzy pełnili również rolę sedziów. Sędzią głównym zawodów był Hanshi Tomasz Olejnik 8 dan Poznań. Wyjazd na zawody możliwy był dzięki wsparciu sponsorów pana Jakuba Kowalczyka z firmy IzoSerwis oraz pana Roberta Wawrzyniaka z firmy A2 CAT za co serdecznie dziękujemy:)