„Wielka Akcja Poboru Krwi” z Klubem SHDK RP „Górnik” rozpoczęta

Wszyscy ci, którzy chcą i mogą oddać krew zapraszamy na ul. Armii Krajowej w Turku. Tutaj z okazji Dni Turku  i Gminy Turek 2017 trwa „Wielka Akcja Poboru Krwi”. Organizatorem akcji jest z Klub SHDK RP „Górnik”.

Klub SHDK RP „Górnik” to największe stowarzyszenie krwiodawców w powiecie tureckim. Akcje zbiórki krwi organizowane są cyklicznie, ale także na indywidualne potrzeby.
Trzeba wspomnieć, że KSHDK „Górnik” powstał 56 lat temu przy największym zakładzie w regionie  KWB „Adamów”, zrzeszając w zdecydowanej większości jej pracowników. Powołanie organizacji miało miejsce 21 kwietnia 1965 roku.

Obecnie w Klubie zrzeszonych jest 42 aktywnych członków. Oprócz zbirek krwi członkowie organizują spotkania, wycieczki i wyjazdy integracyjne oraz aktywnie włączają się z pomocą i udziałem do imprez lokalnych, tak jak tegoroczne obchody Dnia Turku i Gminy Turek.

Na „Wielką Akcję Poboru Krwi” zapraszamy!

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja