Jak przewodniczący Jasak promuje Turek – czyli cała Polska czyta o wygranej na festynie

wSensie.pl to polski portal internetowy, którego celem jest dostarczanie Czytelnikom najwyższej jakości informacji i opinii. Na stronach portalu można znaleźć najważniejsze informacje ze świata polityki i gospodarki, liczne wywiady i komentarze oraz materiały wideo. Jednym z newsów jest ten o przewodniczącym Dariuszu Jasaku,  jego wygranej.

Burmistrz, koalicjant PiS, ufundował rower. Wygrał… przewodniczący rady miasta z PiS

 
Podczas Dnia Dziecka i Rodziny w Turku burmistrz ufundował  nagrodę główną – rower. Szczęśliwy los przypadł w udziale… przewodniczącemu rady miasta, a właściwie jego córce. "Pan Bóg nam błogosławi" – skwitował radośnie numer dwa tureckiego samorządu lokalnego.


Romuald Antosik, burmistrz miasta powiatowego Turek (województwo wielkopolskie), spadochroniarz polityczny (dawniej działacz Młodzieży Wszechpolskiej, później członek Platformy Obywatelskiej za rządów w kraju PO-PSL, a dzisiaj wierny koalicjant PiS) na święto 3 Maja i coroczny piknik rodzinny ufundował  rower dla dziecka. Los kupili mieszkańcy i… przewodniczący Rady Miasta Dariusz Jasak (przy okazji lokalny lider struktur PiS) znany z tego, że poza dietą samorządową pracuje jako katecheta w technikum rolniczym w Kaczkach i… jako grabarz (tego ostatniego nie wykazuje w oświadczeniu finansowym, więc załóżmy, że chowa ludzi ideowo – non profit…).


Los kupiony przez przewodniczącego dla córki okazał się szczęśliwy, a samorządowiec chwaląc się wygraną na Facebooku, uznał zdarzenie za Opus Dei (dzieło Boga).
– Pan Bóg nam błogosławi
– skwitował wygraną przewodniczący Jasak.


Przewodniczący finalnie uratował sytuację, zapowiedział bowiem, że sam osobiście ufunduje nagrodę dla kolejnego wylosowanego dziecka. Jak obiecał tak zrobił, a zamiast roweru kupił elektryczną deskorolkę i grę komputerową, która trafiła do 11-letniej dziewczynki  z Turku.


Robert Wyrostkiewicz
źródło: www.wsensie.pl
Fot. FB TVP Ranczo/wSensie

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja