Tuliszków: Koncert operetkowy "W krainie uśmiechu"

W niedzielne popołudnie, Karolina Garlińska i Mirosław Niewiadomski wystąpili przed tuliszkowską publicznością w koncercie zatytułowanym „W krainie uśmiechu”. Było to pierwsze i nie ostatnie tego lata „popołudnie z kulturką”, którego motywem przewodnim były słynne arie operowe i przeboje operetkowe. Dzieła światowych mistrzów zabrzmiały w urokliwej scenerii parku krajobrazowego przed siedzibą Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury.

Artyści zabrali publiczność w półtoragodzinną muzyczną podróż m.in. z F. Lehárem, E. Kálmánem, J. Straussem. Podczas koncertu można było usłyszeć m.in. takie przeboje jak „Brunetki, Blondynki”, „Bella”, „Wielka sława to żart”, „ Co się dzieje oszaleję” czy „Usta milczą, dusza śpiewa”.


Koncert zakończył się słynnym „Time to say Goodbay” Andrea Bocellego, jednak jak powiedział Mirosław Niewiadomski, tym utworem artyści nie żegnają się z tuliszkowską publicznością, lecz mówią tylko „do zobaczenia”. Nie bez przyczyny. To już trzeci koncert operetkowy odbywający się w ramach „Wakacji z kulturką” i druga wizyta Mirosława Niewiadomskiego w naszym mieście. Pierwsze koncerty operetkowe odbyły się w ubiegłoroczne wakacje.


Kolejny koncert w wykonaniu solistów scen poznańskich już 13 sierpnia br. o godzinie 17, na który serdecznie zapraszamy!

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2020 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja