Tuliszków. „Powróćmy jak za dawnych lat” - czyli sentymentalna podróż w czasie

Już po raz kolejny na placu Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury w Tuliszkowie, zorganizowano niezwykły koncert. Tym razem występy zatytułowane były „Powróćmy jak za dawnych lat, czyli wieczór starych melodii” przeniósł publiczność w niezwykłe czasy.

Koncert odbył się w niedzielne popołudnie, 13 sierpnia, a przed publicznością wystąpili artyści sceny operetkowej: Anna Bajerska-Witczak, Wiesław Paprzycki i Bartosz Kuczyk.

Każda z zaprezentowanych melodii  przeniosła uczestników w inne realia, powodując wzruszenie,  radość i wspomnienia. Stare piosenki przywołały emocje z dawnych lat, zapewne w niejednym obudziły zdarzenia z przeszłości, do których warto wracać właśnie poprzez melodie.

Pomiędzy występami artyści serwowali anegdoty i dykteryjki, nawiązując do czasów, kiedy dzisiejsi dziadkowie byli bardzo młodzi.

Publiczność występy nagradzała gromkimi brawami, dziękując za wspomnień czar.

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja