Wideo: W Chylinie kopali piłkę, wygrywali cenne fanty i latali balonem

Imprezy organizowane przez OSP Chylin zawsze przyciągają liczne grono uczestników, miłą atmosferą oraz niespotykanymi atrakcjami. Tak też było w sobotę, 26 sierpnia, podczas imprezy zorganizowanej na zakończenie lata.

Atrakcje wystartowały już przed południem, a skierowane były do fanów piłki nożnej. Jak co roku rozegrany został turniej piłki nożnej o puchar prezesa OSP Chylin.
Największe atrakcje czekały jednak w godzinach popołudniowych. Wówczas nie tylko wręczono zwycięską nagrodę dla najlepszej drużyny startującej w rozgrywkach piłkarskich, ale odbyła się loteria fantowa.

Do wykupienia losu ustawiła się kolejka jak za czasów PRL. I nie ma się co dziwić, bowiem wśród fantów znajdowały się różnorodne gadżety mniejszego i większego kalibru, a wśród nich m.in. narożnik.

Na uczestników czekały także gry i zabawy sprawnościowe, jak jazda na rowerze, czy wyciskanie sztangi. Nie lada atrakcją był lot balonem na uwięzi, który zacumował na Chylińskim placu. Chętnych do podziwiania Chylina i okolic z lotu balonem nie brakowało.

Oczywiście dla każdego przygotowano ciepły posiłek, dla najmłodszych dmuchańce, a podsumowaniem imprezy była zabawa dyskotekowa.


 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja