Uczniowie ZSR w nowy rok szkolny z nowymi projektami

-Minął okres wakacyjny, a nasza rodzina od samego początku września tego roku powiększyła się o pewną liczbę. Jest nas więcej, co bardzo cieszy, a najbardziej cieszą słowa, które usłyszałem od jednej z uczennic, że bardzo mocno stęskniła się za tą szkołą– tymi oto słowami przywitał swoich uczniów dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich Krzysztof Świerk. Wakacje dobiegły końca, a przed młodymi ludźmi znowu wiele miesięcy wytężonej pracy.

Po zasłużonym wypoczynku uczniowie oficjalnie rozpoczęli rok szkolny. W poniedziałek, 4 września wychowankowie Zespołu Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich ponownie się przywitali. Inauguracja roku szkolnego rozpoczęła się o godzinie 9.00. Na uroczystości pojawili się uczniowie, nauczyciele, dyrekcja oraz wielu zaproszonych gości.


W tym roku placówka może cieszyć się z bardzo wielu nowych uczniów. Rekrutacja była udana, a przed zarówno uczniami jak i nauczycielami wiele nowych projektów.


- Będziecie uczestniczyć w projekcie, jako jedyna w Polsce placówka. Projekt przewidziany jest dla technikum spedycji, o który do komisji europejskiej wystąpiła Izba Skarbowa z Francji. Będziecie jedyną szkołą, która w tym projekcie będzie uczestniczyć, będziecie udowadniać, że jesteście nowym pokoleniem, które jest mobilne, które będzie dobrze przygotowane do nowych wyzwań na rynku pracy- mówił dyrektor szkoły Krzysztof Świerk.


Przedstawiciele klas pierwszych złożyli ślubowanie, a następnie wszyscy udali się do swoich klas.


Wszyscy trzymamy kciuki za dobre wyniki w nauce oraz życzymy sukcesów we wszystkich podjętych działaniach.
 

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja