Uczniowie ZST powrócili do szkoły

Wszystko co dobre szybko się kończy. Po raz kolejny do szkolnych ławek powrócili uczniowie ze świeżymi umysłami, spragnionymi nowej wiedzy po letnim wypoczynku. Nowy rok edukacji powitała młodzież z Zespołu Szkół Technicznych w Turku oraz Branżowej Szkoły I Stopnia.

 

 

Choć wakacje kojarzą się nam z wypoczynkiem, to byli i tacy, którzy w tym czasie ciężko pracowali i rozwijali potrzebne doświadczenie. Odbywały się bowiem staże w zaprzyjaźnionych firmach, a koleżanki z ławek miały okazję szkolić umiejętności językowe, uczestnicząc w wymianie  niemiecko-chorwackiej w ramach projektu Girls.
 

Rozpoczęła się także rozbudowa infrastruktury edukacyjnej w budynku E, gdzie powstaną doskonale wyposażone pracownie fizyczne, informatyczne, językowe, geograficzne i chemiczne. Realizowane jest także wyposażanie w nowoczesny sprzęt bazy dydaktycznej w ramach projektów unijnych. Wszystkie te działania mają przyczynić się do innowacyjnych sposobów nauki oraz podwyższenia jej jakości.
 

Nie zabrakło życzeń od dyrektor Wioletty Adamiak oraz starosty Mariusza Seńko, którzy pragną, aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów, spełnienia swoich zamierzeń i wytrwałości. My również życzymy  uczniom powodzenia w nadchodzącym roku szkolnym i wykorzystania w pełni swojego potencjału!

 

 

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja