„Dzień Seniora” pełen życzeń i muzyki

Seniorzy obchodzą dzisiaj tj. 6 września swoje święto. To właśnie z myślą o nich zorganizowano wyjątkowy dzień pełen niespodzianek i podniosłych chwil. Za nami uroczystość, na którą przybyło wielu znamienitych gości. Życzyli oni przybyłym wszystkiego, co najlepsze.

„Dzień Seniora” rozpoczął się o godzinie 11.00 w „Barbórce”. Obecni uczcili minutą ciszy zmarłych członków zarządu Jadwigę Walewską oraz Bernadetę Szulc.


Po przywitaniu wszystkich zaproszonych gości i sponsorów nastąpiła uroczysta chwila podczas której burmistrz miasta Turku Romuald Antosik wręczył odznaczenia „Za zasługi dla Miasta Turku”. Wyróżnienia zdobyli Izabela Bonikowska, Marianna Jabłońska, Henryk Przybył, Anna Ścinska oraz Jadwiga Wawrzyniak.


Zaproszeni goście, przedstawiciele miasta i powiatu życzyli seniorom szczęśliwego, długiego życia i przede wszystkim zdrowia.


Chwilę później przed publicznością wystąpiły zespoły „Turkowianie” z Turku oraz „Zgoda” ze Smulska.


Na tym nie koniec atrakcji, bowiem już o godzinie 16.00 seniorzy wezmą udział w wyśmienitej zabawie tanecznej podczas której będą mieli okazję się zintegrować i wspaniale bawić.


Organizatorem wydarzenia jest Zarząd Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Turku.
 

Ale!Radio: 

No Adobe Flash Player installed. Get it now.

Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja