Miłośnicy koni rywalizowali w Powożeniu Zaprzęgami

Za nami weekend, podczas którego mieliśmy okazję kibicować jeźdźcom i ich koniom. W sobotę, 16 września odbyły się Zawody Regionalne w Skokach przez Przeszkody „Andrewex”, dzień później natomiast, 17 września Otwarte Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi. 

Obie weekendowe imprezy wzbudziły wiele emocji, których doświadczyli zarówno zawodnicy, jak i kibice.


W niedzielę, 17 września odbyły się XVI Otwarte Zawody w Powożeniu Zaprzęgami Konnymi. Na plac OSiR przy ul. Armii Krajowej zjechali się miłośnicy zwierząt, by rywalizować ze sobą o tytuł najlepszego.


Tego dnia nie zabrakło również dodatkowych atrakcji. Publiczność miała okazje obejrzeć pokaz taneczny- kadryl- Polonez. Chętni mogli przejechać się bryczką, a najmłodsi kucykiem.


Organizatorem imprezy był Zarząd Powiatowego Koła Związku Hodowców Koni Wielkopolskich w Turku oraz Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja