Tuliszków: Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików

 16 września w miejscowości Kowala k/ Radomia odbył się Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młodzików o Puchar Wójta Gminy Kowala. Impreza organizowana była przez ULKS Judo Kowala, Wójt Gminy Kowala, Starosta Radomski, PSP w Kowali i zgromadziła na hali ok. 300 zawodników z 28 klubów z całej.

Tuliszkowscy judocy wystąpili w składzie; Natalia Poprawska, Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Klaudia Tomaszewska i Norbert Tomaszewski. Każdy z zawodników stoczył po kilka walk by znaleźć się na podium. Udział w turnieju judocy mogą zaliczyć do udanych gdyż na piec możliwych medale az cztery zdobyli judocy z Tuliszkowa. Każdy medalista otrzymał grawerowany medal, dyplom oraz nagrodę rzeczowa.


Wyniki:
Natalia Poprawska – 2 miejsce
Norbert Tomaszewski – 2 miejsce
Julia Kocimska – 3 miejsce
Klaudia Tomaszewska – 3 miejsce
Wiktoria Drożak – 5 miejsce

-Wyjazd wspierał UGiM w Tuliszkowie i sponsorzy klubu; IzoSerwis – Jakub Kowalczyk, PosGlanc – Tomasz Glanc, Bud-An Wawrzyniak i Hurtownia Artykułów przemysłowych – Józef Andrzejewski za co serdecznie dziękuje- trener sekcji Michał Gaj
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja