Tur wygrywa z Polonią Golina 5:1

Kolejne wysokie zwycięstwo zanotowali piłkarze Trampkarza Starszego na wyjeździe w Golinie 5-1.

Z ogromną checią zwycięstwa nasi zawodnicy wyszli na pierwszą część meczu, już w 4 minucie mogliśmy objąć prowadzenie, ale po strzale Eryka Domagalskiego bramkarz doskonale sparował piłkę do boku. Tur cały czas gościł  pod bramką Polonia ale nie miał pomysłu na dobrze dysponowanego golkipera gospodarzy. Dopiero w 20 minucie Bartosz Serafiński mocnym strzałem wpakował piłkę do siatki. 0-1. Po jednym z rzutów rożnych po dośrodkowaniu przez Szymona Janickiego piłka bezpośrednio wpadła do bramki.0-2.

W końcówce pierwszej połowy Golina wyprowadziła szybką kontre i strzałem  z 20 metra zawodnik gospodarzy umieścił piłkę w bramce. 1-2.

W drugiej części meczu nic się nie zmieniło, Tur cały czas przeważał i strzelał kolejne bramki. W 45, 60 i 70 minucie meczu padały bramki a strzelcem tych goli był Eryk Domagalski który zaliczył Hattrica. Tur po świetnym meczu dopisuje sobie trzy punkty i umacnia się w górnej części tabeli.