Turecka Izba Gospodarcza zaprasza do udziału w XVIII edycji konkursu ,,Firma Roku"

Konkurs ma na celu promowanie i nagradzanie wyróżniających się w regionie firm m.in. pod względem innowacyjności, unikalności, wskaźników zatrudnienia i sprzedaży oraz działalności ekologicznej i charytatywnej. 

W tej edycji nagrodzimy  firmę z naszego powiatu, która w sposób szczególny wyróżniła się w roku 2017. Zgłoszone do konkursu firmy rywalizować będą o zaszczytny tytuł w ramach Kategorii Otwartej, tj.: bez ograniczeń, co do wielkości zatrudnienia.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest prowadzenie działalności gospodarczej na terenie naszego powiatu minimum 2 lata, licząc łącznie z okresem pracy zakładów pokoleń, bez względu na formę organizacyjno-prawną.

Zgłoszenia kandydatów do konkursu dokonywać mogą:
- podmioty gospodarcze,
- instytucje, organizacje gospodarcze i samorządowe,
- osoby fizyczne.

Nominacje przyjmujemy do 31 grudnia 2017 r. w siedzibie biura Tureckiej Izby Gospodarczej,  ul. Kaliska 47, 62-700 Turek. Więcej informacji pod numerem  63 289 18 89.
Regulamin oraz kartę zgłoszeniową znajdą Państwo  na stronie internetowej TIG. Zachęcamy do dokonywania zgłoszeń i udziału w konkursie!
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja