Tuliszków: Karatecy zawalczyli o Puchar Starosty Siedleckiego

W sobotę 21 października na Hali Sportowej Zespołu Szkół w Suchożebrach odbył się Turniej Karate Kyokushin IBK o Puchar Starosty Siedleckiego.

Honorowy patronat na turniejem objął Starosta Siedlecki Pan Dariusz Stopa. W Turnieju udział wzięło ponad 100 młodych karateków z całej Polski: z Poznania, Szczecina, Włocławka, Częstochowy, Białegostoku, Krosna, Niekurska , Tuliszkowa oraz zawodnicy gospodarzy. Sędzią głównym turnieju był Hanshi Tomasz Olejnik 8 dan Poznań. WKSW Tuliszków reprezentowali Aleks Wiktorski, Kacper Michalak, Jakub Stachurski, Albert Jesiołkiewicz zdobywając komplet medali. W konkurencji karate 1 miejsce zdobył Aleks Wiktorski w kategorii chłopców do 8 lat, 2 miejsce zdobył Kacper Michalak w kategorii chłopców do 10 lat. W grapplingu 2 miejsce zdobył Jakub Stachurski w kategorii juniorów do 16 lat. W K1 1 miejsce dla Alberta Jesiołkiewicza który po bardzo dobrej walce pokonał bardzo utytułowanego zawodnika z Poznania Krzysztofa Nadolińskiego z zawodnikami przebywał sensei Tomasz Adamkiewicz 3 dan który pełnił także rolę sędziego. Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu pana Jakuba Kowalczyka z firmy IzoSerwis za co serdecznie dziękujemy.