Ponad 8 tys. zł zebrali dla Mikołaja podczas II Nocnego Maratonu Pływackiego

Już po raz drugi na krytej pływalni w Turku zorganizowany Nocny Maraton Pływacki. W tym roku uczestnicy imprezy łącznie przepłynęli  blisko 164 km, a pływanie połączone było ze zbiórką pieniędzy na rehabilitację i leczenie niepełnosprawnego Mikołaja. 

Łącznie podczas imprezy zebrano kwotę w wysokości 8.794 zł oraz 10 euro i 10 dolarów. Pieniądze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację niepełnosprawnego Mikołaja.

W imprezie uczestniczyły osoby indywidualne oraz stowarzyszenia i zorganizowane grupy.

Wśród darczyńców znaleźli się m.in. biegacze z Klubu Biegacza Maraton Turek, którzy przekazali Mikołajowi kwotę w wysokości 3.200 zł. Hojnością wykazały się również dzieci i młodzież z turkwoskiej „Czwórki”, przekazując 621 zł.

Nad sprawnym przebiegiem zbiórki czuwali m.in. wolontariusze i wolontariuszki z Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych przy MOPS w Turku, czestujac napojami i słodkościami.

Poza pływaniem imprezie towarzyszyła dobra zabawa przy muzyce gitar oraz niepowtarzalna atmosfera.

Imprezę zorganizowali: Urząd Miejki w Turku, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Artur Bińkowski, Szkółka pływania AktywLandia, Stowarzyszenie Morsy Turek, Centrum Wolontariatu i Organizacji Pozarządowych , Kredka - Hurtownia Papiernicza Michał Kocik i OSP Turek.

 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja