Przykona: Coraz bliżej święta, czyli Mikołajkowe Akcje z myślą o najmłodszych

W tym tygodniu w Gminnym Ośrodku Kultury w Przykonie realizowane są przedsięwzięcia, które wprowadzić mają dzieci w klimat świąt Bożego Narodzenia. Są to Mikołajkowe Akcje, które zorganizowano z myślą o najmłodszych.

We wtorek, 5 grudnia dzień rozpoczął się czytaniem dla przedszkolaków. Była to akcja promująca czytelnictwo wśród najmłodszych miłośników książek. Niedługo później dzieci wypiekały pierniki, które własnoręcznie ozdobiły. Obecne na spotkaniu maluchy ubrały również choinkę kolorowymi bombkami. Wszystko to wprowadziło uczestników inicjatywy we wspaniały bożonarodzeniowy klimat.


Już jutro (6 grudnia) kolejna akcja czytelnicza dla najmłodszych, natomiast w czwartek (7 grudnia) odbędzie się podsumowanie konkursu na ozdobę i kartkę świąteczną.


Jak mówi jedna z organizatorek Angelika Witczak zawsze dzieci są chętne wziąć udział w warsztatach i jest och z roku na rok coraz więcej.


We wtorkowych warsztatach uczestniczyło około 30 osób, jednak z całą pewnością liczba ta zwiększy się już niebawem podczas kolejnych organizowanych w Przykonie przedsięwzięć.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja