Dobra: Podsumowanie roku w grupach młodzieżowych

W piątek 1 grudnia na sali Domu Kultury w Dobrej odbyło się podsumowanie sezonu drużyn młodzieżowych. Po raz trzeci organizatorem był Gmina Dobra. 

W spotkaniu udział wzięło ponad 60 dzieci wraz z rodzicami i najbliższymi. Impreza była okazją do podsumowania wszystkich tegorocznych działań. Po przywitaniu wszystkich gości głos zabrał Burmistrz Andrzej Piątkowski, który pogratulował dzieciom i trenerowi wyników. Wyraził także słowa uznania dla rodziców za trud włożony w wychowanie dzieci. Następnie głos zabrał Vice Prezes Jan Dzierdzicki, który podziękował rodzicom za poświęcenie swojego czasu na to aby dzieci mogły uczęszczać na treningi i mecze. Dzieci odebrały z rąk Burmistrza pamiątkowe statuetki za udział w treningach i meczach ufundowane przez Gminę Dobra.

Najlepsi strzelcy wszystkich zespołów otrzymali statuetki i nagrody ufundowane przez Zakład Mięsny Smoliński z Dobrej. W grupie Młodzik Młodszy Konrad Peruga 16 bramek, w grupie Orlik E1 Mateusz Kałużny 27 bramek, oraz w grupie Orlik E2 Kacper Sikorski 54 bramki. Była też okazja do podsumowania akcji "Piłki za Puszki", która jest prowadzona na orliku przy współpracy z fundacją RECAL. W trakcie tego roku udało się zebrać ponad 170 kilogramów aluminiowych puszek. Osoby, które zebrały w poszczególnych miesiącach najwięcej otrzymały gry planszowe ufundowane przez Przewodniczącego Rady Powiatu Tureckiego Tadeusza Geblera. Byli to Bracia Szczepaniakowie, Bartosz Dzikowski, Krystian Dzieran, Kacper Sikorski. Natomiast nagroda za największą ilość puszek zebranych w tym roku trafiła do Kuby Zawiśniewskiego, który dodatkowo otrzymał piłkę Adidasa.

Podziękowania trafiły również do sponsorów to jest Gminy Dobra w osobach Burmistrza Andrzeja Piątkowskiego, który otrzymał koszulkę meczową naszego zespołu oraz Vice Burmistrza Jacka Gajewskiego. Głównego sponsora naszego zespołu Zakładu Mięsny Smoliński którego logo znajduje się na koszulkach meczowych i treningowych dzieci. Firmy Vigo państwa Kujawiński, Restauracji VEGA która zapewnia nam posiłki podczas meczów. Firmy ZINA której to piłkami trenujemy podczas zajęć. Oraz fundatora nagród Tadeusza Geblera. Następnie trener Grzegorz Łakomicki od Prezesa Wichru Michała Kwiatkowskiego otrzymał puchar dla Najlepszego Trenera 2017. Natomiast od dzieci trener otrzymał koszulkę, kwiaty i tort dla najlepszego trenera. Po części oficjalnej wszyscy mogli spróbować pysznego ciasta przygotowanego przez rodziców. Natomiast na dzieci czekała smaczna pizza ufundowana przez Restauracja Vega. Odpowiednią obsługę techniczna jak i atmosferę podczas uroczystosci zapewniał niezawodny Wodzirej Marek Górski. 


źródło: wicherdobra.futbolowo.pl

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja