Festyn Świąteczny w SP 5

„Zdrowie pod choinkę. Dziś z rodziną świętujemy, zdrowe życie promujemy!” - to hasło przewodnie festynu świątecznego zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 5. Środki finansowe zebrane podczas wydarzenia będą przeznaczone na rzecz UNICEF w ramach akcji „Pomóżmy dzieciom z Syrii przetrwać zimę”, Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy oraz pomoc osobie potrzebującej.

Podczas świątecznego festynu mieliśmy okazję obejrzeć stoiska wszystkich klas, gdzie znajdywało się wiele pysznych łakoci, rękodzieł czy zabawek do kupienia za niewielką kwotę. Od godziny 17.00 pojawiło się też stoisko Komendy Powiatowej Policji – profilaktyka i prewencja.

Nie zabrakło również loterii fantowych, kiermaszu książek, rodzinnych rozgrywek tenisa stołowego, zabawy typu podchody „Tour de zdrowie” i bicia rekordu w liczbie osób w skakaniu na skakance.

Z okazji wydarzenia zaproszono gościa specjalnego – zawodników klubu Karate Kyokushin, którzy są medalistami mistrzostw Polski.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja