Tuliszków: Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci

W sobotę, tj. 9 grudnia na hali sportowej w Ślesinie odbył się Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci. Organizatorem imprezy był UKS Górnik Konin, w którym wystartowało ponad 100 młodych zawodników z klubów: Gimnazjon Suchy Las, Kasztelania Brudzew, UKS Judo Tuliszków, UKS 6 Rawicz, UKS Samuraj Konin, Konińskie Centrum Ju Jitsu, Akademia Judo Poznań i Górnik Konin. 

Impreza sportowa organizowana została dla najmłodszych zawodników z roczników  2007/2008 i 2009/2010. Były dobre walki, były emocje i było świątecznie.

Judocy z Tuliszkowa wystąpili w składzie; Natalia Zając, Klaudia Tomaszewska, Maja, Michalak, Kamil Grabowski, Mateusz Durski i Kacper Moksik. Występ młodych judoków można zaliczyć do udanych, gdyż każdy znalazł się na podium i zdobył upragniony medal.

Na koniec każdy z zawodników otrzymał  medale które wręczyli: Burmistrz Miasta i Gminy Ślesin Pan Mariusz Zaborowski oraz Przewodniczący Komisji Sportu w Ślesinie Pan Paweł Janczewski a dyplomy i nagrody dzieci otrzymały z rąk samego Mikołaja.

Wyniki:
Klaudia Tomaszewska – 1 miejsce
Kamil Grabowski – 1 miejsce
Natalia Zając = 3 miejsce
Maja Michalak – 3 miejsce
Mateusz Durski – 3 miejsce
Kacper Moksik – 3 miejsce


Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

Trener sekcji
- Michał Gaj
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja