Spotkanie opłatkowe przedsiębiorców z TIG

Kolędy, modlitwa, życzenia i wspólna wieczerza wigilijna – tak spotkanie opłatkowe przeżywali biznesmeni zrzeszeni w Tureckiej Izbie Gospodarczej. W klimacie świątecznym integrowano się w piątek, 15 grudnia w Restauracji Piwniczna w Turku.

Przybyłych gości powitała Monika Kozłowska – dyrektor biura TIG, ciesząc się na widok licznego grona przedsiębiorców z terenu powiatu tureckiego i nie tylko.

Życzenia świąteczne złożył prezes TIG- Marek Sawicki oraz zaproszeni goście, a wśród nich m.in. Anna Majda, radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, czy  Mariusz Seńko – starosta Powiatu Tureckiego.

Zanim przystąpiono do łamania się opłatkiem, a potem do wieczerzy wigilijnej bożego błogosławieństwa, udzielił ks. kanonik Stanisław Nasiński z parafii p.w. Matki Bożej Fatimskiej.

Jak co roku w świąteczny nastrój zebranych wprowadził tamtejszy parafialny chór, prezentując tradycyjne polskie kolędy

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja