Integracyjne warsztaty kulinarne w ZST

ekret wypieku świątecznych pierników poznali uczestnicy warsztatów kulinarnych, które zorganizowano w Zespole Szkół Technicznych w Turku. Stanowiły one kolejną formę zajęć o charakterze charytatywnym, podjętą z inicjatywy Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZST w Turku.

W gronie uczestników przedsięwzięcia znalazła się  grupa mieszkańców Środowiskowego Domu Samopomocy w Młodzianowie. 


Goście wypiekali pierniczki pod nadzorem uczniów. Wiele emocji wzbudziło dekorowanie świątecznych przysmaków. Kolorowe ozdoby zastosowane do dekoracji sprawiły, że powstały niezwykłe cudeńka, budzące zachwyt i radość. Podczas przerw prowadzono ożywioną dyskusję na temat  różnych potraw przygotowywanych na kolację wigilijną i wystroju stołu świątecznego.


Podjęta akcja charytatywna zintegrowała uczniów z osobami niepełnosprawnymi i rozwinęła umiejętność współpracy w grupie. Uwrażliwiła również młodzież na potrzeby innych ludzi. Widząc zaangażowanie uczniów, ich chęć pomagania i dzielenia się swoimi umiejętnościami, jesteśmy przekonani o słuszności podjętych działań. 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2020 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja