Szkolenie dla sprzedawców alkoholu

O zasadach i warunkach korzystania z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych w 2018 roku rozmawiano podczas spotkania z przedsiębiorcami 11 stycznia 2018 roku.

Głównym celem spotkania, które odbywało się w Sali im. „Solidarności" w Urzędzie Miejskim w Turku, prowadzonym przez Panią Teresę Kobrzyńską – eksperta Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Warszawie, było omówienie zasad i warunków korzystania z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych

Zebrani dowiedzieli się min. o tematyce dot.: zezwoleń, organów i osób uprawnionych do przeprowadzania kontroli, zawiadomień o zamiarze wszczęcia kontroli, książki kontroli, zakresu przedmiotowej kontroli, czynnościach kontrolnych, opłat za zezwolenia, reklamy i promocji napojów alkoholowych, potwierdzenie wieku nabywcy, przestępstwa czy wykroczenia.

Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się również o zmianach w prawie dot. zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych.


źródło: miastoturek.pl

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja