Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Samorządowym nr 7 im. Misia Uszatka

W ostatnich dniach, w Przedszkolu Samorządowym nr 7 im. Misia Uszatka w Turku, odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. 

Dzieci piosenką, wierszykiem i tańcem wyraziły miłość i wdzięczność zaproszonym gościom. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Następnie seniorom złożono życzenia zdrowia oraz wielu powodów do dumy i radości z wnuków. Przedszkolaki swoim Babciom i Dziadkom wręczyły własnoręcznie przygotowane niespodzianki. Uroczystości zostały zakończone wspólną gościną przy stołach zastawionych ciastem i słodkościami przygotowanymi przez rodziców.

Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich pociech. Podziwiali ich postawę, umiejętności i wkład pracy włożony w przygotowane uroczystości. Były to niezwykłe chwile, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, gdyż dostarczyły wiele radości, uśmiechu i wzruszeń.
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja