Idę dalej, idę w nowe, z nowymi marzeniami- czyli jubileusz portalu www.iturek.net!

Tysiące. To słowo, które nieodłącznie kojarzy się z portalem www.iturek.net. Tysiące Czytelników, fanów na FB, obserwujących i śledzących to, co dzieje się w Turku i okolicy. To dla Was przez te pięć lat powstało tysiące informacji, dobrych i złych, ambitnych, poważnych, ale też żartobliwych i takich…z przymrużeniem oka. Towarzyszyły temu kolejne tysiące- dyskusji, żartów, rozmów, kłótni, śmiechów i łez. 

Praca w portalu www.iturek.net to wyjątkowy czas. Niezwykle aktywny i ambitny, pełen niespodzianek i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Zawodowych i życiowych. To czas zawodowej satysfakcji, z każdego najmniejszego sukcesu, jak i inspiracji czerpanych ze spotkań z fantastycznymi ludźmi, którzy pojawili się na mojej zawodowej, ale też prywatnej drodze. To czas wielkich radości, jak i wzruszeń. Słowem tysiące emocji.

25 stycznia 2013 roku miałam przyjemność otwierać nowe medium w Turku. Miałam cholerną tremę, prawie tak dużą, jak na egzaminie z prawa jazdy. „Życzliwi” prognozowali tytułowi rok na rynku, inni mówili „do wyborów”. Nie szacowałam. Zakasałam rękawy i motywowałam zespół do pracy, również swoją pracą – zaangażowaniem i wytrwałością.

„Dobra praca zawsze się obroni” – mówi stare porzekadło. Święta racja. W chwilach zwątpienia powtarzałam je jak mantrę. Zostałam nawet fanką Winstona Churchilla, a raczej jego złotej myśli, która mówi, że „Sukces polega na przechodzeniu od porażki do porażki bez utraty entuzjazmu”. Oczywiście niejednokrotnie doświadczając słuszności tychże słów ukrytych właśnie w entuzjazmie.

Co by jednak nie mówić, pięcioletni sukces portalu to sukces zespołu ludzi. Sztabu osób, które czuwają w dzień i w nocy. Na szczęście - mam szczęście do ludzi. Do profesjonalistów, entuzjastów, dobrych fachowców. Gdyby nie ich wkład, praca, zaangażowanie i miłość do tego, co robią, ale przede wszystkim zaufanie do siebie nawzajem -  dziś nie byłoby o czym rozmawiać.

Po pięciu latach pracy w www.iturek.net nadszedł czas na nowe projekty, na nowe wyzwania. W ten jubileuszowy dla tytułu czas dziękuję WSZYSTKIM, którzy mnie wspierali, motywowali i którzy we mnie wierzyli  za serdeczność, przychylność i zaufanie. To było bardzo dobre pięć lat. Pięć lat spełnionych marzeń.

Pozostając „dobrym duchem” portalu www.iturek.net idę dalej, w nowe. Z nowym marzeniami.

Pozdrawiam
Marta Jachimowska
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja