PiS: Stanowisko w sprawie kopalni

W trosce o społeczno-gospodarcze dobro Powiatu Tureckiego, apelujemy do Zarządu PAK KWB „Adamów” S.A. o podjęcie wszelkich działań, zmierzających do wykorzystania zasobów węgla brunatnego z odkrywki „Adamów”, aż do całkowitego i ostatecznego wyczerpania złoża określonego w przyznanej    w tym celu koncesji.

Jesteśmy mocno zaniepokojeni dalszymi losami Pracowników Kopalni Węgla Brunatnego „Adamów” S.A. oraz Pracowników PAK Górnictwo sp. z o.o., zatrudnionych na terenie kopalni „Adamów”. Trzeba zaakcentować również, że brak decyzji o dalszych pracach na odkrywce „Adamów”, brak informacji i rozmów ze Stroną Społeczną czy wycofanie się ze zwolnień grupowych, uniemożliwia także poszczególnym Samorządom Powiatu Tureckiego podjęcie odpowiednich działań, zmierzających do zabezpieczenia przyszłości nie tylko Pracowników tych Zakładów i ich Rodzin, ale też całego Regionu.

Zarząd Komitetu PiS w Turku
 


 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2024 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja