Tuliszków: Drużyna LKS-u Ślesin najlepsza w Turnieju Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej

18 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej w Tuliszkowie rozegrano Turniej Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej w kategorii Żak F2. 

Do Tuliszkowa przybyło dziewięć zespołów z naszego subregionu. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna LKS-u Ślesin, która w finale pokonała Młodego Górnika Konin. Trzecie miejsce na podium zajęła Tulisia 1.

Najskuteczniejszym strzelcem turnieju był Tobiasz Waleriańczyk (LKS Ślesin), który posłał piłkę do bramki 11 razy. Za najlepszego zawodnika rozgrywek uznano Remigiusza Góreckiego (Młody Górnik), a nagrodę dla bramkarza otrzymał Maciej Grześkiewicz (Tulisia Tuliszków). Gratulacje nagrodzonym i wszystkim zawodnikom, którzy stanęli na boisku, złożyli Grzegorz Ciesielski – Burmistrz Gminy i Miasta Tuliszków oraz Grzegorz Pietrzak – Prezes Konińskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej. Jak zauważono wszyscy młodzi uczestnicy wyjeżdżają z turnieju jako zwycięzcy.

Klasyfikacja:
1. LKS Ślesin (Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków),
2. Młody Górnik Konin (Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Tuliszkowie),
3. Tulisia 1 (Puchar Prezesa Miejsko-Gminnego Klubu Sportowego Tulisia Tuliszków),
4. Olimpia Koło 1,
5. Futbol Akademia Lech Poznań,
6. FALP Władysławów,
7. Warta Kramsk,
8. Tulisia 2,
9. Olimpia Koło 2.

Organizatorami imprezy byli: Gmina i Miasto Tuliszków, Koniński Okręgowy Związek Piłki Nożnej oraz Miejsko-Gminny Klub Sportowy Tulisia Tuliszków. Swój wkład wnieśli także rodzice, którzy zaopatrzyli w wypieki i poprowadzili darmową kawiarenkę dla dzieci i kibiców.

źródło: FB Tuliszków

 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja