Samorządowcy z Kawęczyna najlepsi w halową piłkę nożną

Właśnie zakończyły się Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tureckiego w Halowej Piłce Nożnej. Rywalizacja miała głównie charakter zabawy, jednak byli i tacy, którzy grę traktowali bardzo poważnie i chcieli zdobyć tytuł mistrza.

Oficjalne otwarcie turnieju rozpoczęło się dzisiaj, tj. 3 marca w sali gimnastycznej w Zespole Szkół Rolniczych w Kaczkach Średnich. W tym roku do rywalizacji zgłosiły się cztery drużyny samorządowców- Dobra, Kawęczyn, gmina Turek oraz główny organizator turnieju powiat turecki.

Sportowców- samorządowców przywitał w garniturze starosta turecki Mariusz Seńko. Chwilę później w stroju bramkarza pojawił się na boisku i rozpoczął grę.

Zasady rywalizacji wyjaśnił sędzia Przemysław Witkowski. Nad sprawnym przebiegiem gry czuwa również Janusz Modrzejewski.

Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna z Kawęczyna. Drugie miejsce zajeli samorządowcy z Dobrej, trzecie natomiast z gminy Turek. Zaszczytne czwarte miejsce zdobyła ekipa z powiatu tureckiego.

Gratulujemy!

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2020 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja