Kamil Gardzielik gotowy do walki. Gala Ring Club Professional w Poznaniu już jutro!

Już jutro o godzinie 19.00 w Hali UAM Morasko w Poznaniu odbędzie się Gala Ring Club Professional. W wydarzeniu weźmie udział mieszkaniec Dobrej, pięściarz Kamil Gardzielik. Za nami prezentacja zawodników, którzy zawalczą o zwycięstwo.

Niepokonany do tej pory na zawodowych ringach Kamil Gardzielik zmierzy się jutro z reprezentantem Gruzji, którym jest Giorgi Jincharadze. Rywal Kamila ma za sobą 14 zwycięstw na zawodowych ringach, 9 porażek oraz 8 zwycięstw przed czasem.

Na gali odbędzie się 10 pojedynków, w których udział wezmą utytułowani zawodnicy. Zawalczą oni w formule K-1 oraz boksu zawodowego. Karta walk obfitować będzie w świetne zestawienia i znane wszystkim nazwiska sportowców. Nie zabraknie również głodnych sukcesu, nowych twarzy. Gośćmi tego dnia będą znani i cenieni przedstawiciele sportu, muzyki oraz biznesu. Transmisja z wydarzenia emitowana będzie przez ogólnopolską telewizję. Na wszystkich uczestników imprezy czekają niezwykłe emocje sportowe, którym wtórować będzie doskonała i nowoczesna oprawa wydarzenia.

Przypominamy, że Gala Sportów Walki RCP1 Boks&K1 odbędzie się 17 marca w Poznaniu. Miejsce wydarzenia to Hala UAM Morasko, mieszcząca się przy ulicy Zagajnikowej 9, na terenie poznańskiego osiedla Różany Potok.

Powodzenia Kamil!
 

 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja