Przedszkolaki powitały wiosnę

W dniu 21 marca 2018 roku dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 7 w Turku powitały nową porę roku – wiosnę. Przygotowania do tej uroczystości zaczęły się już kilka dni wcześniej. W salach zazieleniły się kąciki przyrody, a dekoracje sal i zmieniono z zimowej na wiosenną.

Dzieci przedszkolnym korowodem z kukłą Marzanny szły ulicami miasta i witały wiosnę wierszykami piosenkami i wesołymi okrzykami. Głośnym graniem na instrumentach, skandowaniem przedszkolaki przywoływały upragnioną wiosnę. W ten sposób wszystkie dzieci chciały wyrazić swoją radość z jej przyjścia. Po powrocie do przedszkola dzieci uczestniczyły w wiosennych zabawach, tańcach i pląsach. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie. Liczymy na to, że wiosna usłyszała nasze wołania i bezzwłocznie rozgości się u nas na dobre.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2023 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja