Turkowianie mają wielkie serca, czyli koncert „Młodzi dla Julianka” w MDK

Osoby o wielkich sercach przybyły dzisiaj, tj. 25 marca do Miejskiego Domu Kultury w Turku. Właśnie tam młodzi ludzie przygotowali koncert z myślą o małym Julianku, który potrzebuje wsparcia. Wiele pracy i zaangażowania wykazali organizatorzy, którzy pokazali, że wszystko jest możliwe, wystarczy chcieć.

Julian Komajda ma 3 latka. Od roku walczy o życie z nowotworem. Rodzice chłopca oraz przyjaciele robią wszystko, by go ocalić. Po raz kolejny już młodzi turkowianie pokazali, że mają ogromną wrażliwość i zorganizowali koncert pod nazwą „Młodzi dla Julianka”. Wszystkie zebrane dzisiaj pieniądze przekazane będą na jego leczenie. Kwotę przekażą wolontariusze z fundacji „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, której siedziba znajduje się we Wrocławiu.

Przed publicznością wystąpili lokalni wokaliści, zespół Green oraz Aplauz.

Przeprowadzona została również licytacja gadżetów przekazanych od mieszkańców miasta oraz takich gwiazd, jak Ewa Farna, Natalia Kukulska oraz Ewa Wachowicz.
Obecni mieli okazję zobaczyć pokaz tańca shuffledance, a wiele emocji wzbudził układ gimnastyczno- taneczny w wykonaniu Pauliny Stawickiej.

Specjalnie dla Julianka odbył się również pokaz ognia. Maluchy miały okazję stać się ulubionymi bohaterami dzięki malowaniu twarzy. Dzieci brały udział w licytacjach i mogły skosztować pysznego ciasta. Oprócz tego chętni mogli skorzystać z porad dotyczących makijażu.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2021 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja