Adrian Skopiński jednym z bohaterów książki „Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera”

Niedawno w sklepach pojawiła się książka „Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera”. Jej autor Tomasz Schmidt wspominają o Adrianie Skopińskim z Turku, który odnosi coraz większe sukcesy między innymi we fryzjerstwie. 

Pod włos, czyli kiedy powinnaś zmienić fryzjera” to książka, która jest drogowskazem dla zabieganych osób żyjących w dzisiejszych czasach. Każdego dnia jesteśmy bombardowani wzorcami urody z okładek kolorowych pism oraz wizerunkami tych, których oglądamy w telewizji. Z książki dowiemy się, gdzie nie kupować farb do koloryzacji, skąd wziął się trend na „naturalny look” oraz czy długie włosy czynią kobietę bardziej atrakcyjną.

Od dłuższego czasu z autorami książki współpracuje turkowianin Adrian Skopiński.

-Praca w salonie Tomka Schmita i Andrzeja Wierzbickeigo to jest cały czas wyzwanie i ciągły rozwój. Co chwilę mam jakieś szkolenia. Planuje również zająć się w niedługim okresie czasu różnego rodzaju makijażami wieczorowymi i artystycznymi. Bardzo chcę rozwijać się w tym kierunku. Oczywiście pragnę uczyć się nadal w kierunku fryzjerstwa. Ciągle jeżdżę na szkolenia, często ze światowej sławy fryzjerami. Codziennie uczymy się i nie stoimy w miejscu. Praca w Akademia Wierzbicki & Schmidt to tak naprawdę ciągłe szkolenie- mówił Adrian Skopiński.

Ciężka praca i wielka pasja prowadzi do sukcesów. Zaangażowanie turkowianina docenili również Tomasz Schmidt oraz Andrzej Wierzbicki, którzy mówią o Adrianie w samych superlatywach. Jak czytamy w książce „Adrianowi Skopińskiemu chcę powiedzieć jedno- jesteś wyjątkowym fryzjerem i wyjątkowym człowiekiem”.
 

Ale!Radio: 
Ale!Radio: 

Podobne Artykuły

Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość zamieszczonych na portalu www.iturek.net treści, a w szczególności treści zawartych w komentarzach, wypowiedziach lub wpisach  publikowanych automatycznie i bez uprzedniej kontroli.  

Dodając komentarz zgadzasz się z Regulaminem komentarzy 

iTurek.net

Adres
ul. Jedwabnicza 4
62-700 Turek
redakcja@iturek.net

Redakcja

Redaktor
Katarzyna Błaszczyk
tel.: 508 220 173
kblaszczyk@iturek.net
Copyright © 2013 - 2022 MAK MEDIA          
Projekt i Ralizacja