MGKS „Tur 1921” pokonuje PKS Racot wynikiem 4:0

Deszcz i zimno nie przeszkodziły piłkarzom z Turku wyjść na boisko. Dzisiaj, tj. 31 marca odbył się mecz pomiędzy drużynami MGKS „Tur 1921” a PKS Racot. Ostatecznie wygrali zawodnicy z Turku wynikiem 4:0.

Mecz piłki nożnej o mistrzostwo IV ligi odbył się na Stadionie 1000- lecia w Turku. W wyniku rywalizacji lepsza okazała się drużyna z Turku.

- Cieszy zwycięstwo tym bardziej u siebie mimo takiej niepogody. Ciągle padało, boisko było również przesiąknięte i ciężko się grało, ale zawodnicy pokazali dużą determinację i dobre przygotowanie- mówił trener Dawid Jóźwiak.

Sportowcy z naszego miasta przejęli inicjatywę już na samym początku meczu. Po pierwszej połowie turkowianie prowadzili wynikiem 2:0. Druga połowa meczu okazała się równie emocjonująca. Ostatecznie „nasi” wygrali strzelając 4 gole do bramki przeciwnika.