Młodzik Starszego wygrywa w Kazimierzu Biskupim

W dniu 15 kwietnia drużyna Młodzika Starszego wygrała w Kazimierzu Biskupi z tamtejszym Polonusem 2:0.

Na prowadzenie zespół z Turku w 7 minucie, wyprowadził Szymon Warzych, który dobił strzał Gabriela Janika. 5 minut przed końcem spotkania wynik ustalił Tobiasz Adamczyk, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Bardzo dobra gra defensywna całego zespołu wsparta nienaganną postawą całej trójki bramkarzy Jarek, Dąbkowski, Olejnik zaowocowała pierwszym w tej rundzie meczem "na zero z tyłu" oraz pozwoliła cieszyć się z pierwszego kompletu punktów w rundzie wiosennej. Ozdobą meczu były rajdy lewą stroną boiska Cypriana Oleksego, który w kilku akcjach drugiej połowy, mijał zawodników gospodarzy niczym slalomowe tyczki. Oprócz zawodników naszej drużyny, na duże uznanie zasłużyli również rodzice, którzy w licznej grupie stawili się na stadionie w Kazimierzu i przez cały mecz dopingowali nasz zespół. Po emocjach związanych z meczem, cała drużyna udała się na obiad do restauracji MacDonald's, który ufundowała drużynie firma TRANS-DAWIDOR  państwa Dąbkowskich, za co bardzo dziękujęmy.

Następne spotkanie podopieczni trenera Malińskiego rozegrają 22 kwietnia w Słupcy z tamtejszym SKP.

Polonus Kazimierz Biskupi - Tur 1921 Turek 0:2 (0:1)
0:1 Szymon Warzych (Gabriel Janik)
0:2 Tobiasz Adamczyk (Cyprian Oleksy)